Zdjęcia nagrobne to szczególny sposób zachowania w pamięci osób, których już nie ma pośród nas. Często odbieramy fotografie jako łącznik między światem żywych i umarłych. W ten sposób zachowujemy wizerunek bliskiej osoby, który jest symbolem jej obecności. Jest to bez wątpienia przykuwający wzrok dodatek na nagrobku. Fotografie nagrobkowe możemy wykonać na Państwa życzenie w kolorze, biało-czarne lub w sepii. W tworzeniu zdjęć nagrobkowych kierujemy się przede wszystkim wrażliwością i głębokim szacunkiem do osoby zmarłej i jej pogrążonych w żałobie bliskich.

Wysoka jakość zdjęć nagrobnych

Podczas tworzenia fotografii nagrobkowych wykorzystujemy nowoczesne technologie. Dzięki temu wykonane przez nas zdjęcia nagrobne wyróżnia bardzo duża wytrzymałość na każde warunki pogodowe, przede wszystkim na silne nasłonecznienie. Co istotne, fotografie wykonane na kryształach lub porcelankach można bardzo łatwo samodzielnie zamontować. Oferujemy porcelanki standardowe, wypukłe lub cienkie, a także kryształy, fazowane lub proste. Porcelanki standardowe i wypukłe przykleja się za pomocą specjalnego silikonu (dołączanego za darmo do każdej sztuki dla klienta indywidualnego, a dla klienta biznesowego - bezpłatnie tylko do kolorowych). Z kolei kryształy i porcelanki cienkie montuje się przy pomocy specjalistycznej taśmy podklejonej przez producenta fotoceramiki na gotowym produkcie. Co istotne, przed montażem należy pamiętać o oczyszczeniu płyty oraz odpowiednim dociśnięciu kryształu/porcelanki, co umożliwia trwałe przymocowanie do płyty nagrobka.

Stale ulepszamy ofertę, aby zapewnić jak najwyższy poziom usług w zakresie fotografii nagrobkowych. Oferujemy konkurencyjne ceny, dostosowane do Państwa potrzeb. Każde wykonane przez nas zdjęcie nagrobne cechuje wyjątkowa dbałość o wykonanie, a także estetykę. Zapewniamy ich profesjonalną edycję oraz możliwość wyboru dowolnego, nawet najbardziej nietypowego kształtu zdjęcia do pomnika.