Nowa strona OPAL Fotoceramika

24.02.2022 13:03

Szanowni Klienci,

Prace nad nową stroną naszej firmy są już na ukończeniu. Proces tworzenia naszego serwisu był długi, trudny i miał wiele wzlotów i upadków. Nie obyło się bez przygód i potknięć. Do tej pory mamy jeszcze długą listę mniejszych i większych poprawek do wprowadzenia. Mimo wszystko główne założenia zostały już wprowadzone, dlatego cieszymy się, że możemy w końcu podzielić się z Państem dostępem do nowego serwisu. 

Zdajemy sobie sprawę z tego, że zmiany często z początku wydają się uciążliwe i bardziej przeszkadzają niż pomagają. Jesteśmy jednak przekonani, że jak poznają Państwo bliżej naszą nową stronę, to przekonamy Państwa do tej zmiany. 

Uaktualnienie strony pozwoliło nam na wprowadzenie dostępu do faktur online, podglądu projektów w panelu użytkownika, tworzeniu własnych i korzystaniu ze stworzonych przez nas szablonów zamówień, a także mamy obecnie możliwość przyznawania rabatów, promocji czasowych, czy też przyznawania zwrotu środków poprzez kody rabatowe.

Dodatkowo mają Państwo teraz możliwość zamawiania dodatków takich jak silikon, ramki plastikowe, podpórki, czy emblematy Zesłańców Sybiru bezpośrednio w formularzu zamówienia lub w przypadku zamówienia na samych dodatków (bez porcelanki lub kryształu ze zdjęciem) z podstrony oferty.

Nowa strona zawiera również dużo bardziej przejrzystą strukturę informacji, zebrane w jednym miejscu instrukcje, także w formie wideo, poradniki, które będziemy regualrnie uzupełniać, a także stronę z najczęściej zadawanymi pytaniami.

W najbliższym czasie na naszym kanale YouTube zaczną pojawiać się filmiki ułatwiające nawigację po naszym nowym serwisie.

Z góry przepraszamy za przejściowe problemy związane z wdrożeniem i dopracowaniem strony. Dziękujemy za wyrozumiałość oraz współpracę.

Pozdrawiamy,

zespół OPAL Fotoceramika