Zdjęcie na krysztale to wspaniały wybór na pomnik
Dzięki odporności produktu na zmienne warunki atmosferyczne, zdjęcia na krysztale to wspaniały pomysł na uwiecznienie ważnych dla nas osób.
ZAMÓW

ZDJĘCIA NA SZKLE/KRYSZTALE

Jakie zdjęcie na szkło wybrać

Zdjęcia na szkle wykonujemy ze zdjęcia nadesłanego przez klienta w rozdzielczości conajmniej 300 dpi, w formacie jpg, jpeg, tif, bmp, png lub z przesłanych oryginalnych zdjęć. Oryginał odsyłamy do klienta wraz z wykonaną fotografią na krysztale. Uwaga: Im lepsza jakość zdjęcia wyjściowego, tym lepszy efekt uzyskamy. Słabej jakości, małe zdjęcie rozciągnięte na kilkukrotnie większą powierzchnię kryształu może okazać się niewystarczające do uzyskania oczekiwanego rezultatu.

Kształty i rozmiary zdjęć na krysztale

Opal Fotoceramika oferuje dwa typy kształtów - prosty i fazowy. Wszystkie dostępne kształty i rozmiary znajdą Państwo w naszej galerii kształtów na stronie Oferta. Najchętniej wybieranym kształtem fotografii na szkle jest prostokąt fazowany 9x12. Zamówienia można dokonać poprzez wypełnienie formularza na naszej stronie lub e-mailem. Wszystkie kryształy posiadamy w naszym magazynie od ręki, a więc zamówienie nietypowego kształtu oznacza taki sam czas realizacji jak w przypadku standardowego.

Cena zdjęcia na krysztale

Wszystkie obowiązujące ceny wraz z dostępnymi formatami znajdą Państwo w zakładce Cennik. Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą biznesową, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem w celu uzyskania oferty dla kooperantów. Jeśli chcą Państwo poznać cenę zamówienia w zależności od wybranych parametrów, zachęcamy do skorzystania z naszego formularza zamówienia, który po wybraniu głównych wytycznych, pokazuje cenę w sposób dynamiczny - zależną od zmiany wybranych parametrów.

Instrukcja montażu kryształu

Każdy kryształ zakupiony w Opal Fotoceramika jest podklejony specjalistyczną taśmą monterską odporną na warunki atmosferyczne. Do każdego zdjęcia na krysztale dołączamy instrukcję montażu. Bardzo prosimy o zapoznanie się z nią oraz stosowanie się do zaleceń, aby uniknąć odklejenia się kryształu od pomnika.
Fotografia na szkle zamówiona w Opal Fotoceramika jest gotowa do przyklejenia bezpośrednio do wypolerowanej powierzchni. Zapraszamy do obejrzenia naszego filmu instruktażowego przedstawiającego montaż zdjęcia na krysztale na nagrobku.

Zdjęcia na krysztale

Zdjęcie na krysztale to kolejny sposób (obok porcelanek) na wyjątkowe uhonorowanie Państwa bliskich zmarłych. Zdjęcia na kryształach charakteryzują się wyjątkową estetyką oraz elegancją i ponadczasową klasą - pozwalają na oddanie zmarłemu szacunku, a bliskim na zachowanie jego osoby w pamięci. Warto pamiętać, że im lepsze jakościowo zdjęcie prześlą nam Państwo do wykonania kryształu, tym lepiej prezentować się będzie na nagrobku gotowy produkt. Należy dodać, że kryształy z naniesionymi zdjęciami są odporne na zmieniające się warunki atmosferyczne. Tym samym bez obaw mogą Państwo zamontować kryształ na nagrobku na wiele lat. Klientom proponujemy dwa typy kształtów - prosty oraz fazowy.

Piękne zdjęcia na kryształach - uwiecznienie bliskich osób

Zdjęcia na kryształach, ale również porcelankach, coraz częściej możemy spotkać na pobliskich cmentarzach. To sposób na oddanie hołdu naszym bliskim zmarłym, ale również sposób na zachowanie ich osoby w pamięci. Co ważne, kryształy można dopasować nie tylko do naszych indywidualnych oczekiwań, ale również charakteru pomnika, na którym mają się znaleźć. Montaż kryształów jest niezwykle prosty - każdy kryształ jest podklejony specjalistyczną taśmą monterską - odporną na zmienne warunki atmosferyczne. Przed montażem kryształu należy zapoznać się z dołączoną instrukcją - prawidłowy montaż z zachowaniem wszelkich wskazanych zasad (m.in. wcześniejsze wypolerowanie powierzchni), jest gwarancją utrzymania kryształu na nagrobku przez wiele lat. Gwarantujemy również dożywotnią trwałość i estetykę kolorów. Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem, znajdującym się na naszej stronie internetowej. Za dodatkową opłatą umożliwiamy również wykonanie fotografii na krysztale w sepii, ale też renowacji zdjęcia, wykonanie nowego projektu zdjęcia oraz innych przeróbek, takich jak np. zmiana czy też dorobienie ubrania lub dodanie jeszcze jednej osoby do fotografii na krysztale. Tym samym, otrzymują Państwo maksymalnie dopracowane i odpowiadające Waszym oczekiwaniom zdjęcie na krysztale.

Dlaczego zdjęcia na krysztale są coraz popularniejsze?

Z kilku powodów. Po pierwsze, zdjęcie na krysztale jest bardzo dobrym sposobem na zachowanie bliskich nam osób w pamięci oraz trwałe uwiecznienie ich wizerunku na nagrobku. Po drugie, kryształy bardzo dobrze zachowują swój wygląd na wiele lat, prezentując się wciąż estetycznie. Nie ma więc obaw, że po pewnym czasie będzie trzeba wymienić je na nowe modele. Po trzecie, można dobrze dopasować kryształ zarówno do wielkości, jak i stylu nagrobka (nowoczesny, klasyczny), czy też jego odcienia. Taki kryształ niezwykle prosto i szybko można zamieścić na każdego rodzaju nagrobku, zarówno pojedynczym, jak i podwójnym, a także nanieść na niego fotografię jednej, jak też dwóch osób - do wyboru. Co niezwykle istotne - ważne, aby przesłane do nas zdjęcie było jak najlepszej jakości - wtedy jesteśmy w stanie zagwarantować równie wysoką jakość wykonania kryształu i bardzo dobre odwzorowanie kolorów.

Wiele kryształów do wyboru

Naszym klientom oferujemy zdjęcia na krysztale, które mogą podczas składania zamówienia dowolnie skonfigurować. Proponujemy m.in. kryształ w kształcie prostokąta, kwadratu, ośmiokąta, ale też pergaminu, serca, czy książki. Kryształy dostępne są w wielu rozmiarach, np. 9 × 9 cm, 15 × 15 cm (w przypadku kwadratu), ale także 11 × 21 cm, czy 15 × 31 cm (kryształ w kształcie pergaminu). Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszy się np. prostokąt fazowany w rozmiarze 9 × 12 cm. Podczas składania zamówienia prosimy o podanie m.in. takich informacji, jak liczba osób na krysztale (jedna, dwie - za dodatkową dopłatą), kolor, format i dodatki (np. ubranie, tło, profil, faza itp.).