Zdjęcie na krysztale to wspaniały wybór na pomnik

Dzięki odporności produktu na zmienne warunki atmosferyczne, zdjęcia na krysztale to wspaniały pomysł na uwiecznienie ważnych dla nas osób.
ZAMÓW

ZDJĘCIA NA SZKLE/KRYSZTALE

Zdjęcie wyjściowe
Zdjęcia na szkle wykonujemy ze zdjęcia nadesłanego przez klienta w rozdzielczości conajmniej 300 dpi, w formacie jpg, jpeg, tif, bmp, png lub z przesłanych oryginalnych zdjęć. Oryginał odsyłamy do klienta wraz z wykonaną fotografią na krysztale. Uwaga: Im lepsza jakość zdjęcia wyjściowego, tym lepszy efekt uzyskamy. Słabej jakości, małe zdjęcie rozciągnięte na kilkukrotnie większą powierzchnię kryształu może okazać się niewystarczające do uzyskania oczekiwanego rezultatu.
Kształty i rozmiary zdjęć na krysztale
Opal Fotoceramika oferuje dwa typy kształtów - prosty i fazowy. Wszystkie dostępne kształty i rozmiary znajdą Państwo w naszej galerii kształtów na stronie Oferta. Najchętniej wybieranym kształtem fotografii na szkle jest prostokąt fazowany 9x12. Zamówienia można dokonać poprzez wypełnienie formularza na naszej stronie lub e-mailem. Wszystkie kryształy posiadamy w naszym magazynie od ręki, a więc zamówienie nietypowego kształtu oznacza taki sam czas realizacji jak w przypadku standardowego.
Cena zdjęcia na krysztale
Wszystkie obowiązujące ceny wraz z dostępnymi formatami znajdą Państwo w zakładce Cennik. Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą biznesową, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem w celu uzyskania oferty dla kooperantów. Jeśli chcą Państwo poznać cenę zamówienia w zależności od wybranych parametrów, zachęcamy do skorzystania z naszego formularza zamówienia, który po wybraniu głównych wytycznych, pokazuje cenę w sposób dynamiczny - zależną od zmiany wybranych parametrów.
Instrukcja montażu kryształu
Każdy kryształ zakupiony w Opal Fotoceramika jest podklejony specjalistyczną taśmą monterską odporną na warunki atmosferyczne. Do każdego zdjęcia na krysztale dołączamy instrukcję montażu. Bardzo prosimy o zapoznanie się z nią oraz stosowanie się do zaleceń, aby uniknąć odklejenia się kryształu od pomnika.
Fotografia na szkle zamówiona w Opal Fotoceramika jest gotowa do przyklejenia bezpośrednio do wypolerowanej powierzchni. Zapraszamy do obejrzenia naszego filmu instruktażowego przedstawiającego montaż zdjęcia na krysztale na nagrobku.

Zdjęcia na krysztale


Zdjęcie na krysztale to kolejny sposób (obok porcelanek) na wyjątkowe uhonorowanie Państwa bliskich zmarłych. Zdjęcia na kryształach charakteryzują się wyjątkową estetyką oraz elegancją i ponadczasową klasą - pozwalają na oddanie zmarłemu szacunku, a bliskim na zachowanie jego osoby w pamięci. Warto pamiętać, że im lepsze jakościowo zdjęcie prześlą nam Państwo do wykonania kryształu, tym lepiej prezentować się będzie na nagrobku gotowy produkt. Należy dodać, że kryształy z naniesionymi zdjęciami są odporne na zmieniające się warunki atmosferyczne. Tym samym bez obaw mogą Państwo zamontować kryształ na nagrobku na wiele lat. Klientom proponujemy dwa typy kształtów - prosty oraz fazowy.

Piękne zdjęcia na kryształach - uwiecznienie bliskich osób


Zdjęcia na kryształach, ale również porcelankach, coraz częściej możemy spotkać na pobliskich cmentarzach. To sposób na oddanie hołdu naszym bliskim zmarłym, ale również sposób na zachowanie ich osoby w pamięci. Co ważne, kryształy można dopasować nie tylko do naszych indywidualnych oczekiwań, ale również charakteru pomnika, na którym mają się znaleźć. Montaż kryształów jest niezwykle prosty - każdy kryształ jest podklejony specjalistyczną taśmą monterską - odporną na zmienne warunki atmosferyczne. Przed montażem kryształu należy zapoznać się z dołączoną instrukcją - prawidłowy montaż z zachowaniem wszelkich wskazanych zasad (m.in. wcześniejsze wypolerowanie powierzchni), jest gwarancją utrzymania kryształu na nagrobku przez wiele lat. Gwarantujemy również dożywotnią trwałość i estetykę kolorów. Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem, znajdującym się na naszej stronie internetowej. Za dodatkową opłatą umożliwiamy również wykonanie fotografii na krysztale w sepii, ale też renowacji zdjęcia, wykonanie nowego projektu zdjęcia oraz innych przeróbek, takich jak np. zmiana czy też dorobienie ubrania lub dodanie jeszcze jednej osoby do fotografii na krysztale. Tym samym, otrzymują Państwo maksymalnie dopracowane i odpowiadające Waszym oczekiwaniom zdjęcie na krysztale.