Czas realizacji zamówienia na zdjęcie na pomnik

Ile czasu zajmuje zrobienie zdjęcia na pomnik?

Zdjęcia na pomnik wykonujemy w przeciągu 3-4 dni roboczych. Maksymalny czas realizacji to 10 dni roboczych w przypadku konieczności naniesienia poprawek. Zdjęcia z paskami złotymi i platynowymi wykonywane są o dzień dłużej.

Dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były gotowe w najkrótszym możliwym terminie. Zachęcamy do składania zamówień przez nasz kreator, co znacznie skraca czas obsługi. 

ZAMÓW ZDJĘCIE NA POMNIK POPRZEZ KREATOR ONLINE

Jak wygląda proces produkcji zdjęcia nagrobkowego:

1. Złożenie zamówienia - nasze biuro przyjmuje zamówienia z naszego kreatora online oraz aplikacji przekazując je do obróbki graficznej. Zamówienia z maila oraz poczty tradycyjnej zostają wprowadzone ręcznie do systemu przez naszych pracowników, dlatego te sposoby składania zamówienia zajmują dużo więcej czasu i często wymagają telefonu do klienta w sprawie ustalenia szczegółów takich jak np. brakująca informacja o formacie, czy kształcie.

2. Obróbka graficzna - na tym etapie zdjęcia są przygotowywane pod wydruk w odpowiednim kolorze, formacie i kształcie. Tutaj zmieniamy tło lub ubranie, usuwamy zanieczyszczenia, zszywki, czy nity, a także dbamy o to, aby rysy twarzy były wyraźne. 

3. Wydruk - przygotowane pliki drukujemy specjalistycznymi tonerami na odpowiednim papierze przeznaczonym do fotoceramiki i fotokryształów.

4. Obróbka chemiczna i wypał - gotowe wydruki poddawane są obróbce chemicznej, która zapewnia trwałą strukturę oraz odpowiednie wybłyszczenie fotografii. Kryształy dodatkowo zyskują białą warstwę gwarantującą lepsze odwzorowanie kolorów oraz nieprześwitywalność. Porcelanki i kryształy wypalamy w piecach ceramicznych w bardzo wysokiej temperaturze, która zapewnia poprawne wtopienie się farb do strukturę płytki lub szkła.

5. Paski złote i platynowe - porcelanki, które powinny zyskać dodatkową obramówkę złotą lub srebrną, są wypalane ponownie wraz z nałożonym paskiem. Złoto i platyna wymaga innej temperatury wypału, dlatego nakładane są oddzielnie i wypalane ponownie kolejnego dnia roboczego.

6. Kompletowanie zamówień - gotowe fotoporcelanki i fotokryształy po ostygnięciu trafiają do odpowiednich zamówień, często w jednej paczce znajduje się kilka lub kilkanaście sztuk produktów. Pakujemy je razem z zamówionymi dodatkami oraz gratisami (silikony, chusteczki, instrukcje) oraz generujemy etykiety zamówenia.

7. Wysyłka - zapakowane paczki z przyklejonymi etykietami wysyłki czekają na odbiór przez kuriera, a następnie trafiają w ręce klientów.


Innych zainteresowało także: