O Firmie

Jesteśmy największym w Polsce wykonawcą fotoceramiki.


Fotoceramika

Wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu kolorowych zdjęć na porcelanie, stabilna, wysoko wykształcona kadra oraz stała kontrola jakości pozwala nam oferować najwyższy poziom świadczonych usług. W chwili obecnej współpracujemy z ponad 3000 firm w Polsce oraz w Niemczech, Słowacji, Rosji, Białorusi i na Ukrainie. Nasze zdjęcia zdobią pomniki w USA, Kanadzie, Belgii, Czechach, Meksyku, Australii.


Zdjęcia na porcelanie

Opal Fotoceramika jest pierwszym w Polsce producentem kolorowych zdjęć na porcelanie. Oferujemy najszerszy wybór formatów i kształtów na rynku. Wszystkie porcelanki posiadamy w naszym magazynie od ręki, a więc zamówienie nietypowego kształtu oznacza taki sam czas realizacji, jak w przypadku standardowego.


Montaż porcelanek nagrobnych na pomniku

Nasze doświadczenie w produkcji porcelanek nagrobnych pozwoliło nam opracować najlepsze techniki wytwarzania, wypalania oraz mocowania porcelanek nagrobkowych do pomników. W naszej ofercie znajdą Państwo specjalistyczny silikon montażowy, który dodajemy bezpłatnie do wszystkich zamówień klientów indywidualnych oraz obecnie do wszystkich kolorowych fotografii na porcelanie! Poprawny sposób montażu przedstawiony jest w filmiku instruktażowym, który znają Państwo na naszym kanale YouTube.Zapraszamy do współpracy!