O NAS

Opal Fotoceramika jest największym w Polsce producentem zdjęć na porcelanie i krysztale oraz jedną z największych firm europejskich w branży fotografii ceramicznej na pomnik. Wykonujemy fotografie na porcelanie i szkle w ponad 1000 różnych kształtach i formatach. Jako jedyni w Polsce pracujemy w oparciu o certyfikowany System Zarządzania Jakością ISO 9001. W spółracujemy z ponad 3000 firmami w kraju i za granicą, m.in. w USA, Kanadzie, Norwegii, Szwecji, Finlandii, Holandii, Danii, Belgii, Czechach, Meksyku, Australii, Niemczech, Słowacji i Ukrainie. Jesteśmy dumni z faktu, że nasza firma wyznacza standardy w Polsce i Europie.


Zdjęcia nagrobkowe na pomnik z gwarancją satysfakcji oraz trwałości

Od prawie 30 lat wykonujemy fotografie nagrobne na porcelanie. Nasze wieloletnie doświadczenie w produkcji fotoceramiki pozwoliło nam dopracować technologię produkcyjną. Jesteśmy dumni z jakości usług, jakie oferujemy. Naszym priorytetem jest satysfakcja klienta, dlatego na nasze usługi dajemy gwarancję satysfakcji. Nasza unikatowa gwarancja polega na tym, że jeśli klient jest niezadowolony z produktu, może go do nas odesłać, a my poprawimy lub zwrócimy pieniądze bez zbędnych pytań. Zależy nam na zaufaniu naszych klientów, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby obsługa klienta była u nas na najwyższym poziomie. 

Jako pierwsi w Polsce:

  • w 1995 roku wykonaliśmy pełnokolorową fotografię nagrobkową na pomnik
  • opracowaliśmy technologię wykonywania trwałych fotografii na krysztale
  • wprowadziliśmy cyfrowe zdjęcia nagrobkowe w miejsce analogowych
  • zastosowaliśmy komputerowy retusz zdjęć na porcelanie
  • w roku 2014, jako pierwsi w Europie, wprowadziliśmy na rynek fotoceramikę interaktywną z zastosowaniem kodów QR
  • w 2015 roku otrzymaliśmy Certyfikat Zarządzania Jakością ISO 9001.

DLACZEGO WARTO NAM ZAUFAĆ?

Obsługa klienta na wysokim poziomie

Ekspert w branży fotoceramiki

Gwarancja satysfakcji lub zwrot pieniędzy

Intuicyjny formularz zamówienia

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Po pomyślnie przeprowadzonych audytach otrzymaliśmy Certyfikat ISO 9001:2015. Proces audytowania, weryfikacji i certyfikowania został przeprowadzony przez międzynarodową firmę Lloyd's Register LRQA, Birmingham, B37 7ES, United Kingdom. Zdjęcia nagrobkowe na pomnik wykonujemy na najwyższej jakości porcelanie o potwierdzonej trwałości w Instytucie Szkła i Ceramiki w Warszawie.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!