Pomysł na prezent świąteczny dla babci lub mamy

08.12.2023 08:51
Porcelanowy medalion pamiątkowy z wybranym zdjęciem wspólnego wspomnienia lub fotografią wnuków, czy dzieci będzie wspaniałym i wyjątkowym pomysłem na prezent świąteczny. Zamiast kupować kolejny zestaw kosmetyków, kapcie, czy szalik, wybierz niecodzienny i sentymentalny podarunek w formie medalionu.


🎁  Zbliżają się święta, a my mamy dla Ciebie idealny prezent, który z pewnością zapadnie w pamięć i wyróżni się spośród typowych prezentów. Do tego nasze porcelanowe medaliony pamiątkowe nie zrujnują Twojego budżetu, ponieważ obecnie kosztują zaledwie 48 zł za sztukę!

                                                                                                           ZAMÓW        Pomysł na prezent świąteczny dla Babci

👵🏼👩‍👧 Dla Babci czy Mamy, które zasługują na coś wyjątkowego, stworzyliśmy niepowtarzalne dzieła sztuki. Dlaczego warto zdecydować się na nasze medaliony?

  • Osobisty Sentyment: Każdy medalion to unikatowe dzieło, które można spersonalizować zdjęciem, imieniem lub datą. To nie tylko prezent, to opowieść o wspólnych chwilach.

  • Trwała Pamiątka: Wykonane z najwyższej jakości porcelany, nasze medaliony zachowają swoje piękno na lata. To nie tylko prezent na chwilę, ale trwała pamiątka, która będzie towarzyszyć przez wiele świąt.

  • Elegancki Design: Nasze medaliony to nie tylko sentymentalna pamiątka, ale również stylowy dodatek. Zostały starannie zaprojektowane, aby zachwycić nie tylko swoim znaczeniem, ale i wyglądem.


🎄 Daj wyjątkowy prezent, który zatrzyma emocje i wspomnienia! Zamów już dziś nasze porcelanowe medaliony pamiątkowe i zobacz, jak święta stają się jeszcze bardziej magiczne.

🛍️ Wybierz własne zdjęcie, które chcesz umieścić na medalionie i złóż zamówienie na naszej stronie:       ZAMÓW        
Świętujmy razem - z naszymi medalionami każdy dzień świąt staje się niezapomniany! 🌟Zobacz wszystkie dostępne medaliony: MEDALIONY PORCELANOWE OPAL FOTOCERAMIKA

W naszym sklepie dostępne są także oprawki (Owalna Prosta Filetto, Owalna Barocco, Okrągła) do medalionów, zachęcamy jednak ze skorzystania z usług lokalnego jubilera w celu oprawienia medalionu w zawieszkę i łańcuszek.