Przerwa świąteczna: biuro nieczynne 22.12.2023 - 2.01.2024

08.12.2023 09:31

Drodzy Klienci,

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku, pragniemy Was poinformować, że nasza firma przechodzi w tryb świąteczny.


🎄 Termin Przerwy Świątecznej: Od dnia 22 grudnia (w piatek pracujemy do 11) do 2 stycznia będziemy celebrować święta w gronie najbliższych. W tym czasie nasza firma będzie nieczynna.

🎄 Przerwa Produkcji i Obsługi Klienta: Prosimy o zrozumienie, że w związku z przerwą świąteczną, produkcja zdjęć nagrobkowych również zostanie zawieszona. Wszelkie zamówienia złożone w tym okresie będą realizowane po powrocie do pracy.

🎄 Dziękujemy Wam za współpracę i zrozumienie. Wierzymy, że ten czas pozwoli nam zregenerować siły i wrócić z nową energią na rok pełen nowych projektów.Wszystkie zamówienia złożone do 15.12 zostaną wykonane i wysłane przed świętami. Dołożymy wszelkich starań, aby zamówienia złożone na początku ostatniego tygodnia przedświątecznego (18-19.12) także dotarły do Państwa jeszcze w tym roku. Pozostałe zamówienia wykonamy jak najszybciej z początkiem roku 2024. W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.🎁 Życzymy Wam Radosnych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku! 🎉

Zespół Opal Fotoceramika