Ile kosztuje zrobienie zdjęcia na pomnik?

Czy zastanawiasz się, ile kosztuje zrobienie zdjęcia na pomnik? Chcesz zapoznać się z tematem zdjęć nagrobkowych i ich kosztów w sposób zwięzły i kompleksowy? Dobrze trafiłeś! Przygotowaliśmy dla Ciebie prosty przewodnik na temat ceny zdjęcia na pomnik.ZOBACZ CENNIK DLA KLIENTA INDYWIDUALNEGO


Cena zdjęcia na pomnik

Zdjęcia na pomnik są ważnym elementem pamięci o bliskich nam osobach. Wiele osób poszukuje profesjonalnych fotografów, którzy oferują zdjęcia nagrobne. Niektórzy fotoceramiki szukają u kamieniarzy. Jeszcze inni zwracają się bezpośrednio do producenta zdjęć ceramicznych. Wszystkie drogi są dobre, jednak należy pamiętać o tym, co składa się na finalną cenę zdjęcia na pomnik. Koszt wykonania zdjęcia na porcelanie może się różnić w zależności od wyboru:


1. Rodzaj materiału - porcelana, czy kryształ? Jeżeli porcelana to standardowa, cienka, czy wypukła? Jeżeli kryształ, to cienki czy standardowy? Najtańszym wyborem jest porcelana standardowa w promocyjnym, popularnym formacie 7 x 10 cm. Cena zdjęcia na pomnik jest zależna od materiału, ale także jego wielkości. Im większa fotoceramika, tym więcej kosztuje jej wyprodukowanie.

zdjęcia na pomnik - rodzaje
fot. Od lewej: porcelanka na pomnik wypukła, porcelanka nagrobna cienka, porcelanka nagrobkowa standardowa


kryształ na pomnik
fot. Od lewej: kryształ nagrobkowy cienki, kryształ na pomnik standardowy


2. Kolor - czy finalny produkt ma być kolorowy, czarno-biały, czy w odcieniach sepii? Jeśli zależy nam na fotoceramice kolorowej, należy pamiętać, że pokolorowanie wyjściowego zdjęcia czarno-białego jest usługą dodatkowo płatną. Jeśli zależy Państwu na konkretnym odwzorowaniu odcieni, sugerujemy wizytę u lokalnego grafika, który pokazując Państwu efekty na ekranie monitora, pomoże pokolorować zdjęcie w sposób odpowiadający wspomnieniom o osobie zmarłej. Najtańszą opcją jest wybranie fotoceramiki czarno-białej. Najdroższą zaś - kolorowej z fotografii czarno-białej, ponieważ wymaga to usługi kolorowania.

zdjęcie na porcelanie
fot. Zdjęcie na pomnik w kolorze


3. Usługi dodatkowe - zmiana ubrania, dodanie złotego paska wokół fotografii nagrobnej, retusz dużych zniszczeń, czy przygotowanie projektu graficznego do akceptacji ułożenia osób i sentencji na porcelanie lub krysztale nagrobkowym. Każdy płatny dodatek podnosi nieco cenę finalną produktu.

Dodatki dekoracyjne na pomnik
fot. Dekoracje na pomnik, które można zamówić dodatkowo

Zdjęcie na pomnik musi być trwałe, taki zakup ma dożywotnią gwarancję trwałości kolorów fotografii. Nasze porcelanki nie bledną, są wykonane z najwyższej jakości materiałów. Cena jest często czynnikiem, który wpływa na decyzję, dlatego aby ułatwić wybór zdjęcia na pomnik, w naszym formularzu zamówienia uwzględniliśmy szablon najtańszej porcelanki. Zachęcamy jednak do przejrzenia możliwości oraz wybrania parametrów, które sprawią, że porcelanka lub kryształ na pomnik spełnią oczekiwania wizualne i nawet po latach będą pięknym wspomnieniem po bliskiej osobie.


Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące kosztów wykonania zdjęcia na pomnik, zachęcamy do kontaktu. Nasz zespół jest gotowy, aby udzielić Ci wszelkich informacji i pomóc w wyborze najlepszego rozwiązania.