Medaliony to oryginalny i wyjątkowy pomysł na prezent dla ważnych dla nas osób

Elegancki, gustowny, wysokiej jakości produkt będzie doskonałym i unikalnym podkreśleniem uczuć wiążących nas z bliskimi. Zamów porcelanowy medalion z wybranym przez Ciebie zdjęciem w Opal Fotoceramika.
ZAMÓW

MEDALIONY

Zdjęcie wyjściowe
Zdjęcia na medalionach wykonujemy ze zdjęcia nadesłanego przez klienta w rozdzielczości co najmniej 300 dpi, w formacie jpg, .jpeg, .tif, .bmp, .png lub z przesłanych oryginalnych zdjęć. Oryginał odsyłamy do klienta wraz z wykonaną fotografią na medalionie.
Uwaga: Im lepsza jakość zdjęcia wyjściowego, tym lepszy efekt uzyskamy.
Kształty i rozmiary medalionów
Wszystkie dostępne kształty i rozmiary znajdą Państwo w naszej galerii kształtów, po wybraniu kategorii „Oferta - Porcelana - Standardowa - Medaliony". Najchętniej wybieranym kształtem medalionu jest owal w rozmiarze 18x24 mm. Wszystkie medaliony posiadamy w naszym magazynie od ręki, a więc zamówienie nietypowego kształtu oznacza taki sam czas realizacji jak w przypadku standardowego.
Cena zdjęcia na medalionie
Wszystkie obowiązujące ceny wraz z dostępnymi formatami znajdą Państwo w zakładce Cennik. Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą biznesową, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem w celu uzyskania oferty dla kooperantów. Jeśli chcą Państwo poznać cenę zamówienia w zależności od wybranych parametrów, zachęcamy do skorzystania z naszego formularza zamówienia, który po wybraniu głównych wytycznych, pokazuje cenę w sposób dynamiczny - zależną od zmiany wybranych parametrów.
Oprawki medalionów
Opal Fotoceramika oferuje porcelanowe zdjęcia, które idealnie sprawdzą się jako pamiątkowy prezent dla bliskiej osoby. Oferujemy szeroki wybór kształtów oraz formatów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Znajdą w niej Państwo również kilka przykładowych oprawek plastikowych. Zachęcamy także do skorzystania z usług Państwa lokalnego jubilera w celu oprawienia medalionu i dobrania odpowiedniego łańcuszka. 

Medaliony ze zdjęciem - pamiątka na lata

Oferowane przez nas medaliony ze zdjęciem stanowią wyjątkową, wręcz ponadczasową pamiątkę na wiele lat i co ważne, znów wracają do łask. Możemy obdarować nimi naszych bliskich, ale również zamówić je dla siebie i mieć najważniejsze osoby oraz wspomnienia, zawsze blisko siebie. To od nas zależy, co będzie przedstawiało zdjęcie naniesione na medalion - wybraną osobę, a może istotne wydarzenie. Dzięki swojej elegancji oraz wysokiej jakości wykonania, do której przykładamy ogromną wagę, stanowią wyjątkowy element biżuteryjny. Medaliony ze zdjęciem mogą mieć różne kształty: owal, okrąg, prostokąt, kwadrat, ale również serce. Najchętniej wybieranym kształtem jest owal w rozmiarze 18 × 24 mm. Dysponujemy również innymi rozmiarami, np. 9 × 13 mm, 16 × 20 mm oraz 19 × 25 mm.

Urokliwy dodatek i wyjątkowy prezent

Medaliony przywodzą na myśl starodawną biżuterię, jednak my wykonujemy je w nowoczesnej, popularnej odsłonie. Dzięki temu stanowią urokliwy i klasyczny dodatek na co dzień, ale również przepiękny prezent na wiele okazji i pamiątkę. Co istotne, gotowe medaliony ze zdjęciem mogą Państwo oprawić dobierając odpowiedni łańcuszek u wybranego jubilera - według indywidualnych upodobań.

Medaliony zamówione w naszej firmie można maksymalnie spersonalizować, tym samym tworząc niezwykle indywidualną biżuterię o wyjątkowym charakterze. Należy pamiętać, że im lepszej jakości zdjęcie uzyskamy od klienta, tym lepiej będzie się ono prezentować nawet na małym medalionie.