Fotoporcelana w kształcie serca

Jedna osoba na fotoceramice w kształcie serca


Składając zamówienie na fotoceramikę koniecznie należy zwrócić uwagę na ustawienie postaci na płytce. Dotyczy to zarówno częstej konieczności zmiany ubrania, kiedy fotografia przestawia samą głowę, a ubranie jest niewidoczne, ale także sytuacji, kiedy zamawiana jest porcelana w kształcie serca. Klienci chętnie decydują się na porcelanowe serce nie biorąc pod uwagę, iż wkomponowanie popiersia w kształt serca spowoduje, że osoba znajdzie się dość nisko, poniżej wcięcia. Wizualnie powoduje to dysproporcję sylwetki do płytki. Porcelanki w kształcie serca są natomiast bardzo dobrym pomysłem na połączenie dwóch osób, np. małżeństwa.

Dowiedz się więcej na stronie produktowej: zdjęcia nagrobkowe na pomnik w kształcie serca

ustawienie osób na porcelanie w kształcie serca

fot. Po lewej wizualizacja ustawienia jednej postaci na fotoporcelanie w kształcie serca. Osoba znajduje się poniżej wcięcia, koniecznie jest przesunięcie postaci w dół. Po prawej wizualizacja ustawienia dwóch postaci na fotografii nagrobnej. Postacie mogą zostać umieszczone wyżej.


Zobacz także: Fotografia samej twarzy a oddalenie postaci na fotoceramice lub Czym jest zdjęcie dobrej jakości na fotoceramikę?